O nás

Zajímá vás, kdo stojí na druhé straně? Rádi se podělíme o několik informací. 

Jsme česká cestovní agentura zabývající se prodejem zájezdů partnerských cestovních kanceláří na internetu. Na trhu působíme od roku 2010 a nabízíme zájezdy více než 200 českých i zahraničních touroperátorů

U nás máte jedinečnou šanci porovnat jednotlivé nabídky a vybrat dovolenou přesně podle vašich představ, navíc z pohodlí domova. Již žádné zdlouhavé obcházení jednotlivých prodejen, s námi máte zájezdy jako na dlani. 

Zaměstnáváme odborníky z oboru cestovního ruchu i IT, abychom vám nabídli ty nejlepší služby a zároveň poskytli informace z dovolenkových destinací. 

 

Slovo ředitele společnosti:

„Práce v cestovním ruchu je naším posláním. Těší nás vypravovat klienty na vysněné dovolené, kam se mnohdy těší i léta. Odměnou jsou nám věrní zákazníci, kteří se vrací a volí nás za partnery při výběru další cesty. Tohoto privilegia jsme si vědomi, a tak pro tyto i další zákazníky stále vymýšlíme něco nového, co dělá cestování pohodlnějším.“

Martin Šindler

Martin Šindler
obchodní ředitel

Martin je specialistou v oboru informačních technologií, kterými se zabývá již řadu let. Studoval na Technické univerzitě v Liberci – fakulta Mechatroniky. Cestovní ruch spojený s IT byl pro něj velkou výzvou. Práce se mu nakonec stala koníčkem. Martin je vizionář, který pracuje na svých plánech ve dne v noci. Neustále vymýšlí, co by mohl klientům při práci s webovými stránkami zjednodušit a co nového nabídnout.

Pokud právě nepracuje, zcela určitě ho najdete za objektivem Nikonu, který mu na cestách nikdy nechybí.

Jana Olivová
copywriter, korektor

Jana pro vás shání informace o zajímavých destinacích. Hraní se slovy a literární tvorba je jejím velkým koníčkem, kterému se věnuje i ve volném čase. O lásce k jazyku svědčí i fakt, že vystudovala angličtinu na TU v Liberci a češtinu s němčinou na FF UK v Praze.

Když má volnou chvíli, vyrazí do přírody nebo na fotbalové hřiště.